SenBin – CUP 2017

Каратисти клубу «СКЕЛЯ» найкращі з олімпійського карате! 24 вересня в м. Київ, проходив один з наймасштабніший міжнародних чемпіонатів з карате, в Україні,  SenBin – CUP 2017, з олімпійської версії карате WKF. В змаганнях  прийняло участь близько 700 спортсменів з 41 клуба, з усіх регіонів України. Гідність нашого міста відстоював СК «СКЕЛЯ».

Виступивши не великим складом (21 чол.), порівняно з іншими командами , не зважаючи на це наші каратисти в котре довели що вони найкращі , і здобули 13 медалей: 6 золотих, 3 срібних, 4 бронзи, в загальному зальному заліку  це 2  загальнокомандне місце , залишивши позаду обласні міста такі як ; Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів, Одесса, Чернівці та інші. Перше загальнокомандне місце посів клуб «SenBin», м. Київ, який є організатором змагань, трете клуб «Фортіс» м. Миколаїв.

  Наша гордість, переможці:

 1. Бондарчук Олександр – 1 м, 1м, ЗОШ 6
 2. Білошицька Олена – 1 м. ЗОШ 2
 3. Дюкова Вікторія – 1м, 2м. ЗОШ 4
 4. Сирота Поліна – 1 м. ЗОШ 4
 5. Примаченко Володимир – 1 м. ЗОШ 9
 6. Тарасенко Дмитрій – 2 м. ЗОШ 10
 7. Гаврук Катерина – 2 м. ЗОШ 9
 8. Петренко Кирило – 3 м. ЗОШ 9
 9. Ущапівський Роман – 3 м. ЗОШ 1
 10. Сирота Марія – 3 м. ЗОШ 4
 11. Науменко Тимофій – 3 м. ЗОШ 2

Тренери Володимир та Кирило Зеленов дуже задоволені початком нового спортивного сезону, адже друге місце в турнірі такого високого рівня ще раз доводить, що наші спортсмени одні з найкращих в Україні з олімпійської версії карате. Тренера дякують своїм спортсменам за хорошу працю, а їх батькам за моральну та фінансову підтримку . Тренується та проводить набір СК «Скеля» в спортивних залах ЗОШ № 10, ЗОШ № 2 , та спортзалі щебзаводу.

Фотографії переможців тут

Check Also

Луцьк 2018 JKA та BOGU-BUDO

24 лютого в м. Луцьк проходив Чемпіонат України з повноконтактного карате версія JKA та BOGU-BUDO, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.