Київ SEN-BIN СUP 2018

22-23 вересня в м. Київ, проходив Міжнародний Турнір «SEN-BIN СUP 2018» з олімпійської версії карате. В змаганнях прийняло участь близько 700 спортсменів з 40 клубів України, та команди зі Швеції, Азербайджану, Білорусії.

Місто Коростень на турнірі представляв клуб «СКЕЛЯ» в складі 26 чоловік які змагалися в спарингах та командних ката ,тренуються в спортзалах ЗОШ № 10, ЗОШ № 2. Змагання розділили на два дні; в суботу змагалися спортсмени молодших категорій з 6 до 12 років, СК «СКЕЛЯ» посіла друге загальнокомандне місце, поступившись організатором змагань київському клубу «SEN- BIN». В неділю змагалися спортсмени старших категорій. Коростенці увійшли до п’ятірки найкращих клубів, посівши четверте загально командне місце. Загальний результат команди ск «СКЕЛЯ» 15 медалей – 7 золотих, 2 срібних, 6 бронзових.

Підготували спортсменів тренери Володимир та Кирило Зеленови.