Відмінне завершення спортивного сезону СК Скеля

З початку 2018 року коростенський клуб СКЕЛЯ прийняв участь в дванадцятьох змаганнях різного рівня з олімпійської версії карате, на яких наші коростенці демонстрували відмінний результат, перемагаючи противників з українських та іноземних команд. Останні змагання в цьому сезоні відбулися 1-2 грудня в м. Львів (Українська прем’єр ліга IX LVIV KARATE OPEN 2018 ) в яких прийняло участь близько 500 спортсменів з 36 клубів. Гідність нашого міста захищали 35 спортсменів з спортивного клубу «СКЕЛЯ», які тренуються в спортзалах ЗОШ№ 10, ЗОШ№ 2. Хлопці та дівчата продемонстрували відмінний результат виборовши 26 медалей; 8 – золотих, 5 срібних, 13 бронзових. В загальному заліку коростенці опинилися на 2 місці поступившись на одне срібло команді з Миколаєва, а по кількості медалей СК «СКЕЛЯ» на 1 місці. 3 місце посіла команда з м. Києва.

Коростенці обійшли такі міста як Харків, Київ , Львів, Дніпро, Житомир, Сумми та інші.

Спортсмені які зайняли золоті медалі;

• 1. Гаврук Катерина – 1 м. спаринги, 3 ката. (ЗОШ№ 9)
  • 2. Бондарчук Олександр – 1 м. спаринги (ЗОШ№ 6)
  • 3. Науменко Дарія – 1 м. спаринги, 3 м. командні спаринги (ЗОШ№ 2)
  • 4. Дмитренко Олексій – 1м. спаринги (ЗОШ№ 2)
  • 5. Дворак Роман – 1 м. спаринги (ЗОШ№ 10)
  • 6. Дюкова Вікторія- 1 м. спаринги, 3 м. командні спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 7. Білошицька Олена – 1 м. спаринги, 1 м. ката (ЗОШ№ 2)

Призери;

• 8. Сирота Поліна – 2м. ката, 3м. спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 9 Сирота Марія З м. командні спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 10. Мельниченко Ксенія -3м. командне спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 11. Петренко Михайло – 3 м. командні спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 12. Околот Володимир – 2м. спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 13 Черний Богдан – 2м. спаринги (ЗОШ№ 8)
  • 14 Головійчук Олексій 3м. спаринги, 3м. команідн спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 15. Іскоростенська Анна – 3м. командні спаринги (ЗОШ№ 9)
  • 16. Коцубайло Ілля – 2м спаринги (ЗОШ№ Полісся)
  • 17. Люльчик Сергій – 3м. спаринги (ЗОШ№ 12)
  • 18. Тарасенко Дмітрій – 3м. спаринги, 3м. командни спаринги (ЗОШ№ 10)
  • 19. Климчук Богдан – 2м. спаринги (ЗОШ№ 12)
  • 20. Степанчук Олександра – 3м. командні спаринги (ЗОШ№ Полісся)
  • 21. Савицький Данило – 3м. спаринги (ЗОШ№ 4)
  • 22. Луцько Данило – 3м. спаринги (ЗОШ№ 2)

Організатори турніру переможців нагороджували медалями, кубками, та грошовими преміями.
Тренери Володимир та Кирило Зеленови дуже задоволені результатом, та відміним закінченням спортивного сезону. Також хочемо подякувати своїм учням за гарну роботу і їх батькам за моральну та фінансову підтримку.

Check Also

Перемога клубу «Скеля»

11 лютого в м. Новоград-Волинський проходив престижний міжнародний турнір з карате, олімпійської версії WKF «серія …